המלצת הקיץ – ציפוי ננו לרכב לשמירה על הצבע

יישוב איתמר הוא יישוב בו עצים רבים, כמעט כל תושב ותושב מכיר את התופעה הנלווה לעצי הפרי והיא שלשלת עטלפים וציפורים אחרות..

שלשלת ציפורים ומה היא עושה לצבע הרכב?

שלשלת העטלפים ושאר הציפורים מכילה בתוכה אחוזי חוציות גבוהים כתוצאה מאכילת פירות שונים, במידה והשלשלת באה במגע עם צבע הרכב לזמן ממושך היא עלולה לגרום לדהייתו או התקלפותו וחמראה חיצוני פגום ולא נעים של הרכב.

כל מי שהשאיר את הרכב אי פעם מתחת לכיפת השמיים לכמה ימים מכיר את התופעה המגעילה של שלשלת ציפורים על הרכב ואת הקושי לנקות אותה לאחר שזו התייבשה מהשמש כמה ימים, הנזק שהשלשלת עושה עלולה כאמור לגרום לצבע לדהות או להתקלף ותיקוני צבע לרכב הם טיפול לא זול כלל.

ציפוי ננו לרכב פתרון מושלם לבעיית שלשלת הציפורים

במקום לשטוף בכל בוקר, צהריים וערב את הרכב משלשלת הציפורים שנדבקה עליו בזמן שחנה בחצר ביתכם ניתן להשתמש בחומר חדש יחסית בשוק הנקרא ציפוי ננו לרכב, תכשיר זה עושה שימוש בחומר ננו כדי לייצר שכבת הגנה הידרופובית (שכבת הגנה דוחה נוזלים ושמנים) בין הצבע של הרכב לאוויר. שכבת הגנה זו מצליחה להדוף כל לכלוך בקלות, ברגע שהלכלוך נוחת על שכבת ההגנה ניגוב קל או זרם מים חלש מעיף אותו מעל הרכב בקלות וללא כל צורך בהתמקדות עיקשת עליו כמו שתצטרכו לנקות שלשלת על רכב עליו אין הגנה של ננו. מלבד זאת שקל להוריד את שלשלת הציפורים מהרכב שכבת הננו מספקת גם מן הסתם הגנה לצבע הרכב מפני אותה חומציות חזקה של השלשלת שמאיימת לקלף את הצבע או לגרום לדהייתו.

את חומר הננו יש לרסס אחת לכמה חודשים על פני הרכב כאשר הוא נקי מכל שבב לכלוך לאפקט חזק וממושך יותר, אני אישית ממליץ לרכוש את המוצרים של חברת דיימונד שילד אשר מיוצרים בגרמניה באיכות גבוהה במיוחד.

אני רכשתי את תכשיר הדיימונד שילד שלי דרך אתר של אחד מהמשווקים המורשים של החברה בארץ, השירות היה מעולה והמשלוח הגיע תוך חמישה ימים בלבד, זוהי הכתובת של האתר: http://www.nanoprotection.co.il/ציפוי-ננו-לרכב/

ציפוי ננו לרכב גם כנגד קרני UV

חומר הדיימונד שילד לא רק מגן על הרכב מפני ליכלוכים, שלשלת ציפורים ונוזלים אלא גם מגן על הצבע שלו מפני דהייה בעקבות שהייה ממושכת תחת קרני השמש, התכשיר מכיל בתוכו מסנני קרינת UV אשר מגנים ושומרים על צבע הרכב בפני אותם קרניים חזקות הגורמות לנזק בגוון הצבע ואף להתקלפותו לאחר זמן מה.